מזותרפיה

טיפול מזותרפיה – INFUSION
מזותרפיה באמצעות Infusion – חלופה נטולת כאב, לטיפולי המזותרפיה ללא חדירה פולשנית של מחטים וללא תופעות לוואי.

הטיפול מספק העברה בטוחה ויעילה (טרנס עורית) של פתרונות טיפוליים, בעזרתם ניתן לענות על הדרישה הגוברת להליכים אסתטיים בלתי פולשניים אשר יכולים לקצור את כל היתרונות של מזותרפיה עם אף אחד מהסיכונים!

מכשיר ה- Infusion הינו בעל מערכת יישומים רבים המיועדת למגוון רחב של טיפולים אסתטיים

לפנים ולגוף:

– אנטי אייג'ינג והפחתת קמטים

– התחדשות הקולגן בעור

– התייבשות עור

– מיצוק וחיטוב העור

– פיסול הגוף והפחתת צלוליט

– הפחתת סימני מתיחה

לפני אירוע חשוב, או סתם אם בא לך לפנק את עצמך ולהרגיש במיטבך, המזותרפיה הויטאלית תעניק לך מראה זוהר כבר מהטיפול הראשון זהו הטיפול החדשני ביותר בתחום הקוסמטיקה הרפואית אשר פותח בקליניקת אספאידה על ידי מיטב המומחים והוא ייחודי לה בלבד.

מזותרפיה באמצעות הזרקות: הטיפול נעשה ע"י רופאים מומחים שמזריקים לעומק מדוד בעור הפנים וכך מחדירים לשכבות החיוניות בעור חומצות אמניו,חומצה הלורואית ומגוון ויטמינים .כל אלו מעודדים את העור ליצור מוגבר של קולגן ואלסטין ובייחוד משפרים את מוצקות העור. התוצאה המתקבלת מרהיבה ממש.

מזותרפיה ויטאלית ללא מחט: הטיפול מורכב למעשה משילוב של שתי טכניקות המאפשרות לנו להחדיר לעומק העור חומרים פעילים המביאים לשיפור המרקם באופן משמעותי.

מזותרפיה הוא טיפול נטול כאב ונטול סיכונים, כיוון שהוא נעשה באמצעות החומרים הטבעיים והעדינים ביותר – חמצן ומים אותם אנו מעשירים בחומרים הומאופאטים יעילים. בנוסף לכך אנו מקפידים שכל האביזרים הבאים במגע עם העור יהיו חד פעמיים על מנת להבטיח סטריליות מוחלטת. איך זה עובד?

הטיפול הייחודי של המזותרפיה עובד בו זמנית על כל שכבות העור ונעשה במספר שלבים. הטיפול מתחיל בעיסוי לימפאטי אקטיבי, המשלב אלמנט של מיצוק וליפטינג.לאחר מכן מתחילה הזרקת סילון בג'ט פיל, הפועל באמצעות לחץ אויר ממוקד להחדרת חמצן וחומרי לחות והזנה לכל שכבות העור.

מזותרפיה

תוצאות הטיפול
טיפול המזותרפיה גורם להמרצת קצב התחדשות תאי העור ומסייע לגוף להאיץ את קצב היצור של הקולאגן והאלסטין – האנזימים החיוניים למראה גמיש, צעיר ומוצק של העור. התוצאות ניכרות כבר מהטיפול הראשון – העור מתמלא לחות ונעשה בריא וזוהר. לאחר סדרה של חמישה טיפולים, כל עשרה ימים, ההשפעה מתעצמת והעור נראה במיטבו.

סגירת תפריט