טיפולי פנים

טיפולי הפנים שלנו כוללים את השירותים-

- ניקוי פנים
- פילינג
- מסיכות ניקוי
- אקווה-פילינג
- הידרציה עמוקה ותזונה
- טיפול אולטראסאונד
- אולטראסאונד פילינג
- ליפטינג
- מסכות למתיחה

טיפול עור פנים
עור הפנים הוא המקום הכי רגיש להשפעות רבות של גורמים תוקפניים שונים ולכן הוא דורש טיפול קבוע ויסודי. על מנת שהעור ישאר צעיר ורענן ככל הניתן, מומלץ לבקר באופן קבוע אצל קוסמטיקאים מומחים שבהתאם לסוג ומצב העור יבחרו את הפרוצדורה הכי מתאימה עבורכם- פילינג, מסכות, טיפול באקנה, הסרת כתמי עור, פרוצדורות מצעירות וכו'. לא משנה מה תבחרו, הרופא הקוסמטיקאי של מרפאת ESPAIDA תמיד יציע לכם להתחיל מניקוי פנים.

ניקוי פנים
ניקוי פנים כטיפול בפני עצמו או שלב הכנה לטיפול קוסמטי- אחת מהשיטות היעילות של ניקוי עור יסודי היא הסרת תאים מתים מפני שטח העור, הנקבוביות נפתחות ובהן נאסף לכלוך והפרשות של בלוטות החלב. ניקוי פנים מאפשר לשפר בצורה משמעותית את מצב הפנים ומגביר את האפקטיביות של מוצרי קוסמטיקה- קרמים, סרומים ומסכות, ששמים אחרי הטיפול, כיוון שעור סופג בצורה טובה יותר את החומרים שימושיים, הנמצאים במוצרים. במקרים מיוחדים כגון מצב של עור שמנוני עם נקבוביות מורחבות ועור הנוטה ליצירת אקנה, מומלץ לבצע ניקוי פנים כפרוצדורה נפרדת על בסיס קבוע- לפחות פעם אחת בחודש.

במרפאת ESPAIDA ניקוי פנים מתבצע בכמה שלבים.

בשלב הראשון- ניקוי. בעזרת חומר ניקוי עדין, הקוסמטיקאי מסיר מהפנים ומהצוואר זיהומים ושרידי קוסמטיקה שהצטברו במהלך היום.
בשלב השני- פילינג. בהתאם לסוג ומצב העור, הקוסמטיקאי בוחר כמה סוגים של פילינג השונים זה מזה באינטנסיביות של קילוף העור ופעילותו ברמות שונות. פילינג בכמה שלבים עוזר להסדיר את מחזור הדם, להסיר כתמים ש"נקבעו" כגון כתמי אקנה, להסיר שכבת עור שהתקשתה ולספק מעבר חמצן לעור. 
בשלב השלישי- פתיחת נקבוביות. לשמחתנו התקופה בה היינו נאלצים לשבת שעות רבות עם מגבת מעל לאדים חמים כדי לפתוח נקבוביות כבר מזמן עברה. יש לציין כי שיטה הזאת היא לא בטוחה ואסורה בהחלט לבעלי עור עדין, בעלי סבוראה מכמה סוגים, קופרוז והיווצרות כלי דם "כוכבים". היום כל קוסמטיקאי מקצועי משתמש באמצעי קוסמטיקה מקצועיים שבדקות ספורות פותחים את נקבוביות, ולא גורמים נזק לעור. את הג'ל מורחים על עור פנים נקי ומשאירים לכמה דקות. לאחר שהנקבוביות נפתחו העור מוכן לניקוי עמוק.
בשלב הרביעי- ניקוי יסודי. עד לפני זמן מה, ניקוי ידני היווה את השיטה הכי אפקטיבית, אך טיפול להסרת אקנה וקומדונים (נקודות שחורות) היה כואב ומזיק. הרופאים הקוסמטיקאים של מרפאת ESPAIDA מעדיפים שיטה עדינה יותר- אולטראסאונד פילינג. בזמן הטיפול מתבצע ניקוי עור ומשתפרת זרימת הדם והודות לכך תאי עור נהיים לחים באופן טבעי, כל נפיחות יורדת וסימני אקנה מתפזרים. בעזרת האולטראסאונד הרופא מסיר רק תאים ישנים, ולא פוגע בתאים חדשים. בהשוואה לטיפול ידני, אחרי פילינג באולטראסאונד לעור הפנים לא נדרשת תקופת התאוששות, הסיכון לאדמומיות או דלקות ממוזער והעור נהיה רך ורענן. כמו כן לאחר הניקוי היסודי הקוסמטיקאי מורח על עור הפנים נוזל חיטוי.
בשלב החמישי- סיום. נמרח על הפנים מסכה בהתאם לסוג העור- עבור עור שמנוני, משולב ורגיל- שמים מסכת ריפוי, המצמצמת את הנקבוביות בעור פנים. עבור עור יבש- מסיכת מולטי ויטמין עם טוניק או אפקט של ליפטינג.

תוצאת הטיפול היא עור פנים נקי בלי אדמומיות או דלקות.כמו כן, טיפול הפנים משתלב מצוין עם טיפול יסודי של הלחה יסודית על-ידי מכשיר Jet-peel וטיפול אולטראסאונד על-ידי מכשיר Sono-styler.

סגירת תפריט