העלמת צלוליט

טיפול בצלוליט בלי שאיבות כירורגיות, בלי אימונים מפרכים בחדר הכושר ובלי דיאטות סגפניות. קבלו את "4X4" – השיטה המהפכנית להעלמת צלוליט ולחיטוב הגוף, שפותחה על-ידי ד"ר רודולף ויירגנס, המכונה "אפיפיור הצלוליט".

אין כמעט אישה בוגרת שלא חוותה על בשרה את התופעה הלא סימפטית של הצלוליטיס – אותן גבשושיות שומן, לרוב באזור האגן והירכיים, שמקנות לעור מראה של "קליפת תפוז". שנים רבות נחשבה התופעה, הן בעיני אנשי מקצוע והן בעיני רוב הנשים – לבעיה אסתטית אך בלתי נמנעת, הנלווית להתקדמות הגיל. אולם כיום כבר ברור שלא זו בלבד שהצלוליט מופיע בגיל צעיר, הוא יותר מאשר פגם אסתטי.

טיפול בצלוליט
שיטת העלמת צלוליט של אספאידה, המשלבת טכנולוגיות חלל לצד ידע עתיק, מקלפת מן העור את "קליפת התפוז" ומסלקת יחד איתה גם סנטימטרים מיותרים בהיקפים ויש גם בונוסים- הפחתת משקל, מיגור הפרעות במחזור הדם, העלמת סימני מתיחה וגם תחושות ריחוף ורגיעה. מי יסרב לזה?

ד"ר רודולף ויירגנס, מייסד ומנכ"ל חברת WEYERGANS העולמית, השקיע שנים ארוכות במחקר של הצלוליט והגיע למסקנות מהפכניות- הצלוליטיס נובע מכשל של מערכת הלימפה, שאינה מצליחה עוד לנקז ביעילות את הנוזלים המיותרים והפסולת המצטברת בתאי השומן בגוף.

שיטת טיפול בצלוליט
חוסר בפעילות גופנית, שתייה מרובה של משקאות עתירי קפאין, צריכת אוכל מעובד ובשר עתיר הורמונים – כל אלה מחלישים את מערכת הלימפה. בגוף הנשי, המכיל באופן טבעי תאי שומן רבים יותר, הצטברות הנוזלים והפסולת גורמת לניפוח תאי השומן עד לפי 10 מגודלם הטבעי. למראה "קליפת התפוז" אחראים אותם תאי שומן נפוחים הנמצאים בשכבות העור העליונות.

ד"ר ויירגנס, המכונה באירופה "אפיפיור הצלוליט", לא הסתפק בפענוח התופעה, אלא פיתח בעזרת צוות של מדענים מכשירים חדשניים לייעול פעילותה של מערכת הלימפה, המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות, שמשמשות גם את תעשיית החלל האמריקאית. הייעול בפעילות המערכת מביא בסופו של דבר להפחתה משמעותית של כמות הצלוליטיס, להצרת היקפים ולשיפור דרמטי בתחושת החיוניות.

סגירת תפריט