על הקליניקה

ESPAIDA- מרכז ישראלי לקוסמטיקה רפואית
מכון יופי ואסתטיקה בתל אכיב, פועל כדי שנשים, ללא קשר לגילן, יוכלו בקלות ונוחות להגשים את חלומן – להיות צעירות, מחוטבות, ויפות. ב-ESPAIDA אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו להשיג שלמות ללא מאמץ יתר והקרבה על ידי שימוש במכשירים רפואיים חדשניים ואפשרויות בלתי מוגבלות של קוסמטיקה רפואית ורפואה אסתטית מתקדמת. הטכנולוגיות המיושמות במרפאת ESPAIDA מבוססות על השפעותיהן המחזקות והמרפאות על הגוף . "נתיב אל היופי טמון בבריאות טובה"- עקרון מפתח זה הוכיח כבר לא פעם את האפקטיביות שלו, גם בטיפול אקנה וגם בחיטוב הגוף, הצערה.

התוכניות המשולבות של מרכז ESPAIDA ליופי וקוסמטיקה רפואית גם אם מדובר בטיפול בצלוליט או אקנה, הסרת צלקות ומתיחות, שיקום וחיזוק השיער, כוללות בתוכן שלושה שלבים עיקריים: ניקוי, הפעלת תהליכים חיוניים בגוף, קיבוע ושיקום האיזון. השפעה על האורגניזם (גוף) בדרך כלל מתבצעת בכמה רמות: הרפיה פסיכולוגית, גירוי מערכות פיזיולוגיות פנימיות, טיפול קוסמטי רפואי. התוצאות תמיד מרשימות ונשמרות לתקופה ארוכה.

במרפאה מתקיימים גם קורסי הכנה והכשרה לקוסמטיקאים מקצועיים. מומחי מרכז האסתטיקה רפואית ובריאות של ESPAIDA מציגים טכנולוגיות חדישות ומתקדמות בתחום הקוסמטולוגיה, ועוזרים להתמקצע בשיטות חדשניות.

מרפאה לקוסמטיקה רפואית – ESPAIDA
מרפאה לרפואה אסתטית ESPAIDA עובדת במשך שנים לקראת פופולריזציה בישראל של מכשור ומוצרים מיצרן מיכשור הקוסמטולוגיה המוביל בעולם – Weyergans, ובעלת נסיון רב ביישומו בריפוי מוחלט צלוליט, אקנה, מניעת פקקת, התמודדות עם הזדקנות, הסרת פגמים בעור ועוד.

סגירת תפריט