שיקום השיער

כשאנחנו חשים בלחץ שיערנו נהיה עמום וחסר חיים, מדלדל - מה שעלול להביא להתקרחות, אם לא נפנה בזמן למומחים. כעיקרון , מספר רב של אנשים נתקלים בבעיה של נשירת שיער כתוצאה ממחלה, איזון הורמונלי, אוויטמינוזיס, כימותרפיה ועוד. במקרים האלו נשירת שיער היא תופעה זמנית. זאת אומרת שזקיק שיער לא מת אלא "נרדם" ואםהתחלנו טיפול בזמן , יש אפשרות לשקם את תהליך גדילת השיער.

רופאי מרפאות יופי ובריאות ESPAIDA פיתחו תוכנית ייחודית לשיקום וחיזוק השיער. תוכנית זו מאפשרת להחזיר לשיער ברק וחוזק וכן היא מאפשרת לפתור את בעיית ההתקרחות. המערכת שלנו מבוססת על הפעלה תהודית מגנטית של תהליכים חיוניים בזקיקים ש"נרדמו". סדרת טיפולים לשיקום וחיזוק שיער כוללת 10 טיפולים. במקרים מיוחדים של נשירה רבה של שיער- לאחר כשני חודשים נקבע סדרת טיפולים חוזרת שגם היא כוללת 10 מפגשים.

הפרוצדורה לשיקום השיער במרפאת ESPAIDA מורכבת מכמה שלבים- תחילה, רופא מפעיל טיפול רפלקטורי על נקודות ביו-אקטיביות של הראש ואזור הצוואר, מה שמגרה את מחזור הדם ויוזם תהליכי שיקום בקרקפת ו"שקיות" שיער. לאחר מכן, בעזרת מכשיר ייחודי הוא מיישם טיפול תהודה מגנטית, המאפשר להסיר את העייפות והמתח שנצברו, לשקם איזון ביואנרגטי ולהסדיר את פעילות זקיקי השיער ומערכת העצבים. מבחינת יעוץ, הרופא שלנו ימליץ לכם על כלים מקצועיים לטיפוח השיער במהלך טיפולי שיקום, אך חשוב להדגיש כי הכלים הקוסמטיים המומלצים מטרתם לתמוך בטיפול הרפואי לחיזוק ושיקום שיער ולא להוות תרופה נגד התקרחות.

האפקט של הטיפול המשקם לחיזוק ושיקום השיער נשמר למשך חודשיים –השיער הופך לבריא, עבה ומבריק. התוצאות המצוינות של התוכנית לחיזוק ושיקום השיער במרפאת ESPAIDA  מבוסס על חיסול הגורמים לנשירת השיער- מתח וחוסר איזון, ושיפור מצבו הכללי של מטופל. כיוון שהנתיב ליופי אמיתי נמצא בבריאות טובה.

סגירת תפריט