טיפולי אנטי אייג’ינג

טיפולי אנטי אייג’ינג

שנים של חיוכים, רגשות והבעות משאירים חותם על פנינו. סימנים זעירים למה שעברנו. זה מתחיל מסימן זעיר בצד הפה, קוים קטנטנים סביב העיניים ועור שמתחיל להתעייף. בשלב זה או אחר, כל אחת מאיתנו נאלצת להתמודד עם סימני הגיל. למזלנו, היום כבר יודעים איך להתמודד עם הבלתי נמנע.

על-פי מחקרי מומחים, כדאי להתחיל בטיפולים למניעת הזדקנות כבר מגיל 25. מה הם אותם טיפול אנטי אייג'ינג? לא מדובר בקרב על נעורים עם אמצעים קיצוניים. את הזרקת הבוטוקס והביקור אצל מנתח פלסטי אפשר לדחות ליותר מעשר שנים על-ידי שימוש בפיתוחים מודרניים של קוסמטולוגיה אסטתית, אשר מאפשרת את הארכת צעירות ורעננות העור בדרכים בטוחות ונעימות הרבה יותר.

במרכז ליופי ובריאות ESPAIDA ריכזנו עבורכם את מיטב השיטות ומיטב הטכנולוגיות המתקדמות בתחום על מנת לדחות את סימני הגיל.האפשרות לרענן את עורך ולהעניק לו צעירות שניה אפשרית מתמיד. מגוון שיטות אפקטיביות ביניהן פילינג, מסכות, עיסוי פנים וצוואר , מאזו רולר, אקוואפילינג, פוטו-טרפיה, יונופורז, עיסוי לניקוזי לימפטי, phonophoresis ושילובים בין טיפולים אשר ייחודיים לקליניקה יסיעו בהשגת המטרה. בניגוד לזריקות  וניתוחים פלסטיים, כל השיטות שצוינו מעלה הן בטוחות, אינן הורסות את שלמות פני העור ולא דורשות תקופת שיקום. אופיו של טיפול אנטי אייג'ינג נבחר על-ידי רופא-קוסמטיקאי מומחה בקליניקה אשר בונה עבורך תוכנית טיפולים אישית, בהתאם לסוג עורך ובהתאם למצבו.

בבסיס של כל תוכנית אנטי אייג'ינג ישנו טיפול סטנדרטי, אשר יכול להתבצע כשירות נפרד או כהקדמה לסדרת טיפולים אסטתיים. הטיפול הסטנדרטי בקליניקת ESPAIDA משלב בתוכו את ניקוי העור, כמה סוגים של פילינג ומסכות, הלחה, עיסוי פנים, עיסוי צוואר ואזור הצווארון. טיפול זה נמשך כ-45 דקות, במהלכן קוסמטיקאית שהוכשרה בהתאם תדאג להרפיית שרירי הפנים. תוצאות הטיפול נראות לעין מיד- קמטוטים קטנים נעלמים, העור נראה רענן וצבע בריא חוזר ללחיים הודות לנורמליזציה של מחזור הדם. במשך השעות שלאחר הטיפול חומרים שהוחדרו לעור באמצעות מסכות בזמן העיסוי ממשיכים לפעול והתוצאה הסופית מעניקה לעור אנרגיות חדשות, חיוניות ורעננות.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ בנושא טיפול אנטי אייג'ינג את מוזמנת להגיע למרכז ליופי ובריאות ESPAIDA.

סגירת תפריט