מכשיר להמסת שומן BODY TITE

פטנט "כחול לבן" מחולל מהפיכה עולמית באפשרויות לעיצוב, פיסול וחיטוב הגוף. מדובר ב- BODY TITE – מכשיר לטיפול בשומן עודף באמצעות גלי רדיו. המכשיר ממיס את השומן, שואב אותו, מכווץ ומחטב את העור בפעולה אחת. כל התהליך מתבצע בצורה מהירה וללא צורך בהרדמה, עם מינימום תופעות לוואי כמו שטפי דם, נפיחויות וסימנים כחולים, כך ששגרת החיים כמעט ואינה מופרעת. המכשיר הינו פרי פיתוח ישראלי של חברת INVASIX, אשר בעזרת טכנולוגיה מהפכנית מאפשר טיפול בשומן עודף (הצרת היקפים) בפרוצדורה בטוחה יותר, פשוטה יותר ויעילה יותר מן התהליך הפולשני הכירורגי המוכר היום – שאיבת השומן. המכשיר הקומפקטי מבוסס על גלי רדיו והוא מבצע 4 פעולות בעת ובעונה אחת – ממיס את השומן העודף, מסלק אותו מן הגוף ובה בעת מכווץ את כלי הדם למנוע דימומים, מכווץ ומותח את העור שהתרוקן ומבצע למעשה פעולת חיטוב מלוטשת של הגוף.

מכשיר ה-BODY TITE מיועד לטיפול באזורים שונים בגוף בהם הצטבר שומן לא רצוי שקשה "להוריד" אותו בדיאטה. הוא מתאים לטווח רחב מאד של פרוצדורות לסילוק שומן. החל מתהליך קצר בקליניקה של הרופא (במקרה של טיפול נקודתי כמו ירכיים, בטן, מותניים, ישבן וזרועות) וללא צורך בהרדמה כללית, ועד לפרוצדורות מורכבות יותר הדרושות לאזורים גדולים בחלקי הגוף השונים. בכל מקרה מדובר בתוצאות דרמטיות הניכרות לעין בתוך זמן קצר מאד. התהליך עצמו אורך כשעה והמטופלת חוזרת מיד לפעילות רגילה.

אז איך בעצם עובד המכשיר?

טכנולוגיית גלי הרדיו המופעלת בעוצמה מבוקרת ונשלטת בהתאם לצורך, יוצרת חום הממיס את תאי השומן ומאפשרת את סילוקו מהגוף כנוזל. החדירה אל מצבורי השומן מדוייקת יותר ומונעת בכך סכנת פגיעה בכלי דם. יתרה מזו, גלי הרדיו מסייעים בכיווץ כלי הדם וסגירתם ובכך נמנעים שטפי דם. הדיוק והשליטה מאפשרים פעולה ממוקדת מהירה יותר ובהתאם – תוצאותיה מהירות ונקיות. הבודיטייט בנוי כמעין מלקחיים כאשר החלק התחתון הוא אשר מבצע את החדירה, ההמסה וסילוק השומן, והחלק העליון מהווה מעין "מגהץ" אשר מגהץ ומכווץ את העור שהתרוקן מן השומן. מדובר בפעולה חיונית מאד בתהליך סילוק שומן עודף אשר מונעת את המראה של העור המדולדל ומסייעת בחיטוב מיידי של הגוף, ללא צורך בניתוח נוסף לכיווץ ומתיחת העור.

סגירת תפריט